dstockmicro.com Charger / Power supply Chicony W10-040N1A / W040R001L - 19V 2.15A 40W
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Out-of-Stock
Charger / Power supply Chicony W10-040N1A / W040R001L - 19V 2.15A 40W
block Out-of-Stock
Secure payment
Ship within 24 hours
Return within 14 days accepted
Description
Data sheet
Chicony
O24-33757
Used
Product type
AC Adapter
Product model
W10-040N1A
Status
Functional
Product number (PN)
W040R001L
Power supply
40W
Warranty
6 months
Voltage
19V
Compatible brand
Universal
Amperage
2.15A